Rio Top Residence 13R

  • WiFi
  • 24-uursreceptie
  • Buitenzwembad
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Een Wi-Fi is beschikbaar in de hele woning en er zijn gratis parkeren en een buitenzwembad beschikbaar op het terrein.

Restaurants in de buurt, zoals Kurt en Balada Mix, zijn gemakkelijk bereikbaar. Binnen een 5 minuten wandeling zullen de gasten Antero de Quental metrostation vinden.

U zal verblijven ongeveer 25 minuten wandelen van Jardim Botânico do Rio de Janeiro en op een 25 minuten loopafstand van Lagoa Rodrigo de Freitas. Het strand ligt binnen ongeveer 5 minuten lopen. Het is 25 minuten wandelen ervan om Praça General Osorio te bereiken.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Rio Top Residence 13R Rio de Janeiro
Mercure Apartments Rio De Janeiro Leblon
Mobiele prijsaanbieding

Mercure Apartments Rio De Janeiro Leblon

4 m van de accommodatie
USD 271 USD 244
per nacht
Top Apart Leblon
Mobiele prijsaanbieding

Top Apart Leblon

8 m van de accommodatie
Leblon - Top Flat Leblon, Academia Vista Mar, Sauna E Arrumacao Diaria - True Rio
Mobiele prijsaanbieding

Leblon - Top Flat Leblon, Academia Vista Mar, Sauna E Arrumacao Diaria - True Rio

9.1
Schitterend 47 beoordelingen
22 m van de accommodatie
USD 98 USD 88
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Santos Dumont
    14 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    10 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • Huishouding

    Recreatie

    • Buitenzwembad

    In de kamers

    • Airconditioning

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    • Informatie over extra bedden
    • Er is geen capaciteit voor ledikanten in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • 🚗
      Is er een parkeerplaats in de buurt van Rio Top Residence 13R?
      Ja, Rio Top Residence 13R biedt een gratis parkeergelegenheid ter plekke.
    • 🕌
      Zijn er herkenningspunten in de buurt van Rio Top Residence 13R?
      Nabijgelegen attracties niet ver van Rio Top Residence 13R zijn onder meer Jardim Botânico do Rio de Janeiro en Lagoa Rodrigo de Freitas, en deze kunnen respectievelijk in 25 minuten lopen en 30 minuten lopen worden bereikt.
    • 🍹
      Welke restaurants zijn er in de buurt van Rio Top Residence 13R Rio de Janeiro?
      Gasten van Rio Top Residence 13R Rio de Janeiro vinden restaurants Kurt en Balada Mix binnen een straal van 200 meter afstand.
    • Welke voorzieningen biedt Rio Top Residence 13R?
      Faciliteiten die ter plaatse worden aangeboden in Rio Top Residence 13R, omvatten gratis parkeren en een buitenzwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Santos Dumont
    14 km

    Treinstations

    Estação D Pedro II Central Station
    10 km

    Bezienswaardigheden

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Rio Top Residence 13R Rio de Janeiro

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten